Brunetka Books Recenzuje

wtorek, 27 lutego 2018

Zapowiedź kolekcji książek Harlana Cobena - W labiryncie kłamstw

Od wczoraj, nakładem Wydawnictwo Albatros, w sprzedaży dostępny jest pierwszy tom kolekcji książek Harlana Cobena - W LABIRYNCIE KŁAMSTW! Kolekcję otwiera thriller "Nie mów nikomu", od którego rozpoczęła się błyskotliwa kariera autora.

Książki Harlana Cobena niezmiennie królują na listach bestsellerów, a serwowane przez niego zakończenia od lat przyprawiają o zawrót głowy miliony czytelników. Nic więc dziwnego, że uczyniły Cobena megagwiazdą współczesnego thrillera.

Twarda oprawa, standardowy format książkowy oraz grzbiety tworzące wspólny obraz są jej ogromnym atutem. Niewątpliwą zaletą kolekcji jest również to, że żadna z książek nie została rozbita na dwa tomy.
Całą kolekcję już teraz można zamówić w serwisie www.literia.pl/coben. Kolejne tomy dostępne będą także w kioskach i salonach prasowych co dwa tygodnie, zawsze w czwartek. Tom 1. można kupić w specjalnej cenie 6,99 zł, każdy następny – w cenie 16,99 zł (w prenumeracie 14,99 zł).
Na prenumeratorów czekają dodatkowe prezenty: wygodna, duża płócienna torba czytelnika Harlana Cobena oraz audiobook wydanej właśnie w Polsce powieści "W domu".

Tom 1 cyklu - "Nie mów nikomu":

Ten elektryzujący thriller z mocnym wątkiem kryminalnym opowiada historię młodego lekarza, który osiem lat po tragicznej śmierci żony niespodziewanie otrzymuje od anonimowego nadawcy wiadomość zawierającą niezbity dowód, że Elizabeth żyje. Ignorując wszelkie ostrzeżenia, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy. Może się jednak okazać, że wszystko, w co do tej pory wierzył, było jednym wielkim kłamstwem, okrytym mroczną tajemnicą, która sięga daleko w przeszłość.

2 komentarze:

 1. Jestem bardziej niż chętna do zapoznania się z twórczością Cobena, dlatego kusi mnie ta seria:)
  Subiektywne Recenzje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też kusi 😉dlatego dzisiaj w kiosku kupiłam pierwszą część pt "Nie mów nikomu".
   Następne zamówię przez Internet na www.literia.pl/coben
   Dwa lata temu czytałam książkę pt "Tęsknię za Tobą " i bardzo przypadła mi do gustu. Teraz myślę, że warto zamówić całą kolekcję tego popularnego autora , w dodatku w tak okazyjnej ofercie. Kamila z Brunetka Books Recenzuje

   Usuń

"Zakochana służąca" Wioletta Piasecka

Autorka: Wioletta Piasecka  Tytuł: Zakochana służąca.  Tom 2 Kategoria: literatura obyczajowa  Wydawnictwo: Skarpa Warszawska  Premiera: 14....