Brunetka Books Recenzuje

poniedziałek, 27 maja 2024

"Ktoś inny" Liliana Więcek

Autorka: Liliana Więcek 

Tytuł: Ktoś inny 

Kategoria: Romans 

Wydawnictwo: NieZwykłe 

Pemiera: 1.05.2024

Ilość stron: 400

Oprawa: miękka ze skrzydełkami 

"Ktoś inny" spod pióra Liliana Więcek - strona autorska  to niezwykle wciągający i intrygujący romans z totalnie nieprzewidywalną fabułą.  Autorka stworzyła historię o relacjach rodzinnych, rywalizacji między braćmi, niesprawiedliwemu trraktowaniu przez rodziców, planowanej zemście, intrygach,  tajemnicach i demonach przeszłości oraz poszukiwaniu miłości.

Chris Wood planował studia geologiczne. Niiestety na skutek choroby swojego ojca  musiał zająć się rodzinnym biznesem. Kiedy w jego pizzerii pojawia się Liwia Kent chłopak od razu ją zatrudnia. Zakompleksiony i otyły Chris wie, że nie ma u niej szans, ale traktuje ją  jak przyjaciółkę. Chris zastaje Liwię i swojego podłego brata Dereka w intymnej sytuacji. Kiedy młodszy brat doprowadza do zniszczenia kolekcji Chrisa ten nie wytrzymuje. Pobił Dereka  po czym ucieka z Detroit zrywając kontakt  z bliskimi.
Po kilku latach jest już innym mężczyzną. Przystojny,  umięśniony i pewny siebie postanawia wrócić do Detroit i zemścić się na swoim podłym bracie oraz zniszczyć mu życie. Szczególnie, że ten robi karierę i zaręczył się publicznie z Liwią. 

Jesteście ciekawi,  do czego doprowadzi zemsta?

Autorka  stworzyła historię pełną emocji i pokazała ludzką psychikę. Obserwowałam przemianę Chrisa i byłam pod wrażeniem tego jakim stał się człowiekiem. Po takich przejściach nie jeden załamałby się. Chris przez rodzinę cierpiał na depresję jednak na szczęście na jego drodze stanął człowiek, który pomógł mu wyjść z dołka i stanąć na nogi.  Autorka porusza też temat przemocy domowej i tą historią pokazuje, że nie trzeba wstydzić się poprosić o pomoc, bo samej nie jest łatwo odejść bez pieniędzy od tyrana.  To też historia o tym, że nie warto dawać się wykorzystywać rodzinie i być ich popychadłem. Czasami warto uciąć chore relacje i pójść w swoją stronę.  Świetnie bawiłam się obserwując poczynania Chrisa, który krok  po kroku mścił się na bracie. Jednak myślę,  że nie warto szukać zemsty, bo to nam nie służy.  Pamiętajcie, że karma zawsze wraca.
Znajdziecie tutaj też  chwile namiętności,  które sprawią, że zrobi się Wam gorąco.
Będzie pikantnie, a zwroty akcji przyprawią Was o dreszcze ekscytacji.
Autorka ma świetny styl pisarski i przyjemne pióro więc książkę czyta się szybko.
Czekam na kolejne powieści Liliany.

Polecam!


Bardzo dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe  za egzemplarz książki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Tajemnica lekarki" Leslie Wolfe

Autorka: Leslie Wolfe Tytuł: Tajemnica lekarki Tytuł oryginału: The Surgeon Kategoria: thriller medyczny / thriller psychologiczny  Wydawnic...