Brunetka Books Recenzuje

piątek, 24 maja 2024

"Stażystka 2. Operaja: miłość" Katarzyna Wciorka

Autorka: Katarzyna Wciorka

Tytuł: Stażystka 2. Operacja: miłość 

Kategoria: literatura obyczajowa 

Wydawnictwo: Filia 

Premiera: 28.02.2024

Ilość stron: 416

Oprawa: miękka ze skrzydełkami 
"Stażystka 2. Operacja: miłość" to drugi tom perypetii życiowych Scarlett Taylor. 
W mroźny grudniowy dzień do drzwi Scarlett zastuka jej przyrodnia siostra Sally, która przysporzy jej kłopotów. Scarlett zaczyna staż na otopedii. Tam musi zmierzyć się ze swoim ekschłopakiem Calebem Scottem, który nienawidzi jej i chce zniszczyć jej karierę. Jego kłamstwa i intrygi doprowadzają ją do szewskiej pasji. Scarlett cieszy się z odzyskania brata Dylana i pragnie odbudować z nim relacje. Koszmarny brat Scarlett uprzykrza życie Nickowi, chłopakowi Scarlett.  Marcel, przyjaciel Scarlett robi wszystko,  by wrócić do sprawności po wypadku. 
Jak potoczą się losy bohaterów?
Przekonajcie się sami. 

Autorka stworzyła intrygującą historię, od której nie mogłam oderwać się.  Porywająca fabuła,  skomplikowane relacje rodzinne,  tajemnice,  kłamstwa, intrygi, zemsta, zazdrość,  miłość, nienawiść,  manipulacje,  podstępne zagrywki, nieczyste zagrania, przyjaźń,  traumy z przeszłości,  tragedie. Ciekawie wykreowani bohaterowie.  Nie nudziłam się ani przez chwilę.  Dynamiczna akcja i nieoczekiwane zwroty akcji.  Powoli odkrywałam sekrety rodzinne bohaterów i razem z nimi przeżywałam ich wzloty i upadki. Ta historia pokazuje,  że życie jest przewrotne i nigdy nie wiemy,co wydarzy się jutro. Tragedią bohaterki połączyła trzech różnych mężczyzn,  którzy kochali Scarlett.  Nie zabraknie tutaj emocji,  dramatów i tragedii. Zakończenie sugeruje, że możemy liczyć na dalsze losy bohaterów.  Mam nadzieję,  że nie mylę się, bo polubiłam tych bohaterów.  Pióro autorki jest świetne i z przyjemnością sięgnę po jej  kolejne powieści.
Gwarantuję,  że będziecie usatysfakcjonowani lekturą. 

Czytajcie! Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Tajemnica lekarki" Leslie Wolfe

Autorka: Leslie Wolfe Tytuł: Tajemnica lekarki Tytuł oryginału: The Surgeon Kategoria: thriller medyczny / thriller psychologiczny  Wydawnic...