Brunetka Books Recenzuje

piątek, 31 maja 2024

"Przemiana. Podróż do siły i wolności" Agnieszka Maciąg

Autorka: Agnieszka Maciąg

Tytuł: Przemiana. Podróż do siły i wolności

Kategoria:  Motywacja / psychologia 

Wydawnictwo: Otwarte

Premiera: 15.05.2024

Ilość stron: 322

Oprawa: twarda


"Przemiana. Podróż do siły i wolności" Agnieszki Maciąg to książka, która udowadnia, że nie wolno czekać na gwiazdkę z nieba tylko trzeba wziąść się w garść,  uwierzyć w siebie i żyć najpiękniej jak się potrafi. Autorka pokazuje nam, że nieustannie zmieniamy się i nigdy nie jest za późno na zmiany w naszym życiu.  W książce znajdziecie różne narzędzia,  dzięki którym będziecie mogli pójść ścieżką metamorfozy. Spojrzycie na siebie inaczej i doznacie przemyśleń. Przekonacie się, że warto otwierać się na innych i pomagać innym, bo w ten sposób wzbogacamy własny wewnętrzny świat. Warto rozwijać się.  Natomiast, żeby osiągnąć cel trzeba zmienić przyzwyczajenia, wypracować nowe i zdrowe nawyki, podejmować świadome wybory. Codziennie trzeba robić drobne kroki, by zmieniać swoje nawyki. Warto żyć bez nienawiści, zazdrości,  lęku i oceny, bo to prowadzi do destrukcyjnych zachowań. Ciągłe uczenie się i autorefleksja również są istotne. Ważne są relacje międzyludzkie,  osoby wspierające i motywujące nas mogą ułatwić nam osobistą przemianę.  Sprostanie wyzwaniom wymaga od nas cierpliwości, wytrwałości  i pozytywnego nastawienia. Autorka zwraca uwagę na to, że przykłady osób, które przeszły osobistą metamorfozę dostarczają nam inspiracji i cennych lekcji, aby rozpocząć podróż ku przemianie. Dzięki nim możemy zobaczyć ich determinację i pozytywne nastawienie, które ułatwiają pracę nad sobą. Przemiana może mieć wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe.  Może wpłynąć na podniesienie samooceny, poprawić relacje z otoczeniem i zwiększyć zadowolenie z życia.  Dokonując zmian w sobie możemy inspirować innych, by robili to samo, a tym samym dawali przykład swojemu otoczeniu.
Warto praktykować wdzięczność,  pozytywne myślenie spędzać czas na świeżym powietrzu.  Unikać toksycznych osób, bo tylko przebywanie z pozytywnymi i wspierającymi ludźmi działa na nasz nastrój i samopoczucie. Dobra też jest aromaterapia, która nas uspokoi i pomoże zrelaksować się.  Autorka porusza w książce procesy przemiany, które zmuszają czytelnika do zatrzymania się  i autorefleksji.  Zmiany w naszym życiu są potrzebne i nigdy nie jest za późno,  by ruszyć dalej. Pozytywna energia bije od autorki więc książkę pochłania się w błyskawicznym tempie.  Jestem totalnie oczarowana i czuję się zainspirowana do spełniania marzeń i zmian w swoim życiu.  Gwarantuję Wam,  że czytając tę wartościową książkę przyjrzycie się sobie bliżej i będziecie mieli ochotę na zmiany w swoim życiu.  Docenicie też to, że możecie budzić się każdego dnia i wypić kubek swojej ulubionej kawy.
Książka zawiera piękne kolorowe zdjęcia.

Gorąco polecam!

Bardzo dziękuję Wydawnictwu Otwarte za egzemplarz książki. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Tajemnica lekarki" Leslie Wolfe

Autorka: Leslie Wolfe Tytuł: Tajemnica lekarki Tytuł oryginału: The Surgeon Kategoria: thriller medyczny / thriller psychologiczny  Wydawnic...