Brunetka Books Recenzuje

sobota, 8 czerwca 2024

"Na zawsze i na wieczność" Monika Cieluch

Autorka: Monika Cieluch

Tytuł: Na zawsze i na wieczność 

Kategoria: Romans 

Wydawnictwo: Amare

Premiera: 8.05.2024

Ilość stron: 376

Oprawa: miękka ze skrzydełkami 

"Na zawsze i na wieczność" Moniki Cieluch to romans naładowany emocjami. Historia Brooklyn Elliot i Matthew Hughesa pokazuje, że przeszłość ma ogromny wpływ na teraźniejszość.  Autorka stworzyła historię o przyjaźni, miłości, zaufaniu, bliskości, walce o własne szczęście, samotnym rodzicielstwie.  Poznajemy Brooklyn, która odniosła wielki sukces jako tancerka. Niestety po poważnym wypadku samochodowym zmuszona jest wrócić do rodzinnego Pangbourne. Załamana dziewczyna nie może pogodzić się z końcem kariery, a na dodatek musi zmierzyć się z demonami przeszłości.  Gdy na jej drodze staje Matthew Hughes, przyjaciel z dzieciństwa, zrozumie, że nie ma sensu uciekać przed przeszłością. 
Co takiego stało się w przeszłości,  że Brooklyn i Matt poróżnili się?
Czy  odbudują swoją relację? 

Wielkie WOW!!! Zdecydowanie jest to historia,  która ściska za serce I rozbija emocjonalnie wrażliwego czytelnika. Autorka pokazuje nam, że to co mamy zawdzięczamy swojej ciężkiej  pracy, ale też daje do zrozumienia,  że nic nie jest nam dane na zawsze. W jednej chwili możemy stracić zdrowie, miłość i bliskich, dlatego warto doceniać życie i to co mamy oraz cieszyć się z każdej chwili.  Śledziłam losy Brooklyn i Matthewa z ogromną ciekawością.  Teraźniejszość przeplata się z przeszłością,  a my możemy dowiedzieć się,  co ich łączyło kiedyś  i co stało się,  że rozstali się.  Przewracałam kartkę za kartką,  by dowiedzieć się, czy odbudują  swoje zaufanie. Przekonacie się,  że nasze życie należy tylko do nas i nikt nie ma prawa decydować o tym jak ono będzie wyglądać. Każdy ma prawo do własnych wyborów. Warto walczyć o swoje marzenia nawet wtedy gdy los rzuca nam kłody pod nogi. Pokochałam małą Bessie, która od samego początku skradła moje serce, a teksty jakimi rzucała wielokrotnie rozbawiły mnie do łez. 
Gwarantuję Wam,  że jest to piękna i życiowa historia,  która dostarczy Wam emocji jak na kolejce górskiej. 
Warto czytać takie mądre i refleksyjne powieści. 

Gorąco polecam!

Bardzo dziękuję Wydawnictwu Amare za egzemplarz książki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Tajemnica lekarki" Leslie Wolfe

Autorka: Leslie Wolfe Tytuł: Tajemnica lekarki Tytuł oryginału: The Surgeon Kategoria: thriller medyczny / thriller psychologiczny  Wydawnic...