Brunetka Books Recenzuje

niedziela, 30 czerwca 2024

"Ocalić siebie" Katarzyna Janus

Autorka: Katarzyna Janus

Tytuł: Ocalić siebie 

Kategoria: literatura obyczajowa 

Wydawnictwo: Filia 

Premiera: 6.03.2024

Ilość stron: 416

Oprawa: miękka ze skrzydełkami 

"Ocalić siebie" to bardzo poruszająca opowieść o Hani, która po stracie ukochanego musi ułożyć sobie życie na nowo.  Nie będzie łatwo, bo na dziewczynę czekają trudne decyzje i niełatwe wybory. Dziewczyna pomimo tragedii kończy studia medyczne i przenosi się do Wielkopolski,  aby pracować jako lekarka. Na jej drodze pojawiają się różni mężczyźni jednak Hania tęskni za ukochanym, a bolesne wspomnienia nie pozwalają jej pójść do przodu. 
Jesteście ciekawi jak potoczą się losy Hani? Sięgnijcie po tę książkę. 

Jeśli macie ochotę na historie z życia wziętą o poszukiwaniu własnego szczęścia i pokonywaniu trudności życiowych,  a także o miłości  to koniecznie sięgnijcie po tę książkę.  Autorka ma świetne pióro i potrafi opowiedzieć historię, która pokazuje nam, że my kobiety nawet po najgorszej tragedii potrafimy podnieść się i zacząć wszystko od nowa.  Lubię czytać takie życiowe historie dlatego śledziłam losy Hani z ogromną ciekawością.  Kibicowałam jej na każdym etapie jej życia. 

Emocje gwarantowane,  a fabuła totalnie nieprzewidywalna.  Zdecydowanie  warto przeczytać  i przekonać się,  że los jest przewrotny,  a my nigdy nie wiemy, co wydarzy się jutro. 

Czytajcie! Gorąco polecam!


Bardzo dziękuję Wydawnictwu Filia za egzemplarz książki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Zakochana służąca" Wioletta Piasecka

Autorka: Wioletta Piasecka  Tytuł: Zakochana służąca.  Tom 2 Kategoria: literatura obyczajowa  Wydawnictwo: Skarpa Warszawska  Premiera: 14....