Brunetka Books Recenzuje

poniedziałek, 8 lipca 2024

"Listy I szepty" Agnieszka Olejnik

Autorka: Agnieszka Olejnik 

Tytuł: Listy i szepty. Tom 2

Kategoria: literatura obyczajowa 

Wydawnictwo: Filia 

Cykl: Mansarda Pod Aniołami 

Premiera: 20.03.2024

Ilość stron: 448

Oprawa: miękka ze skrzydełkami 

"Listy i szepty" to drugi tom cyklu Mansarda Pod Aniołami. 
Lena opiekuje się swoją schorowaną babcią Mieczysławą Botulą. Zaprzyjaźniła się z mieszkańcami kamienicy z figurami aniołów. Dziewczyna troszczy się o wszystkich tylko nie o siebie. Swoim optymizmem i pozytywnym podejściem do życia potrafi skradnąć serca i zdobyć przyjaciół. Dzięki niej kamienica staje się magicznym miejscem pełnym cudów. Poznajemy sekrety bohaterów i cofamy się do przeszłości.  Dowiadujemy się,  co przeżyła babcia Leny  na Syberii i powoli odkrywamy jej tajemnice. 

Jeśli lubicie tajemnice i sekrety z przeszłości  oraz wzruszające historie to będzie to dla Was idealna lektura.  Ta powieść pokaże Wam,  co w życiu jest najważniejsze,  a także udowodni, że dzięki przyjaźni  i sąsiedzkiej życzliwości nasze życie może być lepsze to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. 

Czekają na Was pozytywne emocje oraz prawdziwe życiowe historie.  Ta książka nastraja optymizmem i daje nadzieję na lepsze jutro. 

Warto przeczytać! Zdecydowanie polecam! Czytajcie!

Bardzo dziękuję Wydawnictwu Filia za egzemplarz książki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Zakochana służąca" Wioletta Piasecka

Autorka: Wioletta Piasecka  Tytuł: Zakochana służąca.  Tom 2 Kategoria: literatura obyczajowa  Wydawnictwo: Skarpa Warszawska  Premiera: 14....